Про компанію

Ми займаємося проектуванням, будівництвом і реконструкцією залізничних колій вже більше 20 років.

У нас в штаті працює 37 чоловік, які постійно навчаються і вдосконалюють свої навички.

У нашому автопарку 147 різних одиниць обладнання, машин і навісних вузлів, які роблять будівництво набагато швидше і якісніше.

Ми відразу бачимо перспективи розвитку вашого проекту можемо запропонувати кілька варіантів його реалізації.

З представниками залізниці ми розмовляємо однією мовою, чудово розуміємо їх запити.

Всі процеси від передпроектного аналізу до готового об’єкта ми робимо своїми силами беремо на себе всю відповідальність за виконання кожного етапу і даємо гарантію.

Ми допоможемо вам вирішити
такі проблеми, котрі виникають на різних етапах розвитку бізнесу:
01

Збільшився товарообіг, зріс обсяг продукції, і виникають складнощі зі своєчасним оформленням, складуванням і відвантаженням

02

Повторюються ситуації, коли поставки від постачальників відбуваються нерівномірно і одночасно до вас приходить більший обсяг продукції, ніж ви можете прийняти на свій склад або під’їзну колію

03

З’являються нові технологічні процеси, і вони накладаються на існуючі, заважаючи один одному

04

Виникає необхідність відвантаження продукції різних типів і потрібно здійснювати її одночасно або послідовно, не втрачаючи часу на складні маніпуляції з перестановкою вагонів і формуванням маршруту.

Найголовніші факти про нас:
01
Наша основна задача - зробити вашу доставку максимально швидкою, ефективною і вигідною.
Ще на етапі передпроектної підготовки ми допоможемо вам вибрати з декількох варіантів розміщення шляхів такий, який вимагатиме менше витрат на будівництво, і під'їзд до станції буде оптимальним. Також зможемо порекомендувати способи зниження витрат на доставку вашої продукції, але про це докладніше при особистій зустрічі.
02
Ми допоможемо вам уникнути проблем і нестиковок ще на етапі передпроектної підготовки
На першій зустрічі ми детально з'ясовуємо особливості вашого виробництва, розміщення відносно найближчої залізничної станції, геодезичні особливості місцевості дуже багато важливих чинники, від яких буде залежати успішне будівництво. Ми бачимо вже відразу головні перешкоди, які можуть ускладнити перебіг погодження та будівництва, і розуміємо як їх обійти. Ми розповімо вам про ці фактори, про можливості вирішення, і ви самі зможете зробити обґрунтований вибір на користь одного з них.
03
Всі узгодження і дозволи від залізниці ми беремо на себе
Ми давно знайомі з різними службами залізниці та знаємо, що для них має значення при узгодженні. Виключаючи зайві інстанції, непотрібні очікування, ми самі від імені відповідальних служб готуємо необхідні документи і несемо на підпис. Так процес узгодження скорочується і спрощується в декілька разів.
04
Найбільша частина підготовчих і будівельних процесів автоматизована і вплив людського фактора зведено до мінімуму
Ми працюємо повністю на своєму обладнанні. Автопарк постійно оновлюється, поповнюється і регулярно проходить техогляд. Це дозволяє значно прискорити всі будівельні процеси і звести до мінімуму будь-які зупинки. Ми проводимо будівельні роботи практично в будь-яку погоду з однаковою ефективністю.
05
Точність і якість виконання контролюється автоматично
У багатьох пристроях стоять авто контролери, які виконують операції з визначеними зусиллями. Вони не втомлюються, не йдуть на перекур і не ухиляються від роботи, а весь етап виконують з однаковою точністю.
06
Можливість коригування проекту на етапі будівництва без зупинки процесів
На етапі будівництва іноді виникають непередбачені ситуації, які не були враховані в проекті. Якщо ви працюєте зі стороннім проектантом, додаткове переузгодження проекту може привести до перерви в будівництві від 2-х тижнів до 1,5 місяців. У нашій компанії проектний відділ - частина єдиної системи. Тому додаткові узгодження можуть проходити без зупинки будівельного процесу або з зупинкою в кілька днів.
07
Всі етапи від розробки проекту до введення об'єкта в експлуатацію ми робимо комплексно і "під ключ"
Це говорить лише про одне - ми несемо повну відповідальність за якість будівництва і точне дотримання узгоджених термінів. По завершенню будівництва ми даємо рік гарантійного обслуговування об'єкта. У цей період ми безкоштовно проводимо усунення несправностей, що виникли в процесі експлуатації залізничних шляхів (докручування болтів, виправка колії і так далі).
12
років на ринку як компанія
30
років на залізничному ринку
100
реалізованих проектів
20 млн $
вартість реалізованих проектів
Контактна інформація
ТЕХНІЧНИЙ ДИРЕКТОР
Кашперський Олександр Петрович
ЕЛЕКТРОННА ПОШТА
ТЕЛЕФОН
+380 67 839 58 43
АДРЕСА
30400 Хмельницька обл., г. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, 75
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР
Бащук Віктор Миколайович
ЕЛЕКТРОННА ПОШТА
ТЕЛЕФОН
+380 67 381 30 88

Зв'язатися з нами