Додаткові послуги

Навіть невелика реконструкція може значно скоротити швидкість відвантаження, виключити невиправдані маніпуляції і знизити собівартість відвантаженої продукції.

Зробіть відправку вашої продукції більш ефективної і рентабельної.

Проектирование транспортных сооружений
01
Під залізничні колії в місці навантаження встановлюються ваги. За допомогою яких можливо наживо відстежувати кількість вантажу в вагоні.

Виключає необхідність додаткових переміщень вагона до ваг. Усуває можливість перевантаження.

02
Забезпечує можливість перетягування групи вагонів без використання локомотиву.

Збільшує мобільність рухомого складу і спрощує формування вагонів у групу.

03
Для швидкого навантаження великих обсягів вантажу використовуються козлові крани, які переміщаються по підкрановим коліям, відстань між якими 32 м. Між опорами козлового крану розташовуються навантажувальні майданчики та під’їзні шляхи протяжністю до 300 м, по яких вагони подаються для навантаження або розвантаження.
04
Влаштування майданчиків складування вантажів
Для вантаження і вивантаження вагонів необхідні майданчики вздовж залізничної колії – вантажні фронти, довжина яких дозволяє одночасно розмістити необхідну кількість вагонів і залежить від їх можливої кількості в групі. Майданчик може розташовуватися під козловим краном або поруч з під’їзною колією.
05
Влаштування автомобільних під'їздів
Організація автомобільного під’їзду до вантажно-розвантажувального майданчику від дороги загального користування територією підприємства, включаючи влаштування переїздів через залізничні колії.
06
Будівництво залізничних естакад, що піднімають залізничне полотно на 2 м у висоту і розташовуються на бетонних блоках. З такого підвищеного шляху вивантаження сипучих матеріалів може здійснюватися за 15 хвилин. Довжина естакади може становити 150-200 м.
07
Влаштування навантажувальних рампи
Для зручного навантаження і вивантаження вагонів уздовж шляху будується рампа, яка по висоті збігається з рівнем дна вагону. Це дозволяє навантажувачу легко заїжджати в вагон і здійснювати завантаження або вивантаження товару.

Зв'язатися з нами