План і профіль залізничного полотна

Проектування поздовжнього профілю і плану шляху вимагає ретельного вивчення можливих рішень і зіставлення їх будівельних і експлуатаційних показників.

Робимо розробку оптимального положення залізничних колій з урахуванням кривизни і ухилів вашої ділянки. Визначаємо положення залізничного полотна на території майбутнього підприємства, необхідні розгалуження, злиття.

План и профиль железных дорог фото
План расположения стрелочных переездов

Плануємо розташування стрілочних переводів, переїздів, тупикових упорів, при необхідності естакади, підвищених шляхів. А також позначаємо місце примикання до станції.

Розробляємо план автотранспортної розв’язки і розташування залізничних переїздів.

На основі вимірів і показників конструктор дає детальне проектне рішення по всім елементам і конструкціям майбутнього залізничного полотна (рейкошпальної решітки.

Визначає типи матеріалів і їх необхідну кількість.

Железнодорожные пути необзего пользования фото

Зв'язатися з нами

   

   

  Проектування плану і профілю залізниць

  Планом залізничної колії називають проекцію траси на горизонтальній площині. Профілем колії називають вертикальний розріз по його осі. Будь-яке проектування залізничних переїздів і ділянок в цілому неможливо без плану і профілю. Захід передбачає складання документації відповідно до чинних норм і правил у сфері організації залізничних шляхів.

  Проектування плану і профілю залізниць – один з напрямків діяльності “Захід Шляхбудтранс”. Наша компанія входить до трійки провідних в сфері залізничних послуг і гарантує оперативність, якість і комплексність виконання проектів будь-якої складності.

  Складання плану, проектування поздовжнього профілю залізниці

  Роботи з плануванням припускають попереднє вивчення території. Проектування поздовжнього профілю залізниці включає в себе оцінку ділянки з використанням спеціального обладнання для аналізу:

  • наявності нерівностей;
  • кривизни дороги;
  • особливостей ґрунту, який буде основою шляху.

  Проектування поздовжнього профілю залізниці і подальше складання плану дозволяють визначити і запланувати:

  • Можливості будівництва і експлуатації залізничного шляху на даній ділянці.
  • Необхідність наявності і якість розгалужень і злиттів.
  • Аналіз необхідності скласти проекти: стрілочних переводів, естакад, шляхів, станцій.
  • Оцінку розташування автотраси і її можливе поєднання з залізничним переїздом.

  На основі отриманих показників і математичних вимірів, фахівець може підготувати докладне рішення по залізнично проекту при обліку всіх конструкцій і елементів. Обов’язково враховується баластна основа, особливості рейкошпальної решітки. І тільки після аналізу цієї інформації визначається тип матеріалів для початку будівництва і необхідна їх кількість.

  “Захід Шляхбудтранс”: грамотне проектування залізничного переїзду і шляхів

  Зверніться в нашу компанію, використовуючи контакти, зазначені на сайті. Також ви можете заповнити заявку на дзвінок інженера на будь-якій сторінці. Вкажіть контактні дані, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. “Захід Шляхбудтранс” виконує наступні роботи:

  • Проектування стрілочного переводу.
  • Складання плану тупикових упорів, естакад.
  • Робота зі станціями та іншими господарюючими пристроями.

  До кожного замовника здійснюється індивідуальний підхід. У нашому розпорядженні будь-яке необхідне сучасне обладнання. Крім того, всі процедури з погодження документації ми готові взяти на себе.