Инжинірінг під ключ

Від вашої ідеї до готовності і здачі в експлуатацію – всі етапи проектування, узгодження і будівництва залізничних шляхів.

Забезпечити витривалість об’єкта на довгі роки, тільки розумні і обґрунтовані витрати.

Инжиниринг жд путей под ключ
Інжиніринг
включає наступні етапи:
01
Передпроектна підготовка
Визначення задач, які має вирішити залізничне сполучення, можливості примикання до станції, розробка кількох варіантів розташування залізничного полотна і укрупнений розрахунок вартості кожного варіанту
02
Вишукування по геології і геодезії
Вивчення рельєфу місцевості і структури ґрунту, збір вихідних даних для розробки проекту. Планування необхідних земляних робіт
03
Проектування і узгодження проекту в усіх інстанціях
Розробка оптимального положення залізничних колій з підбором матеріалів і проектуванням розташування всіх необхідних елементів і споруд (стрілочних переводів. тупиків, вантажно-розвантажувальних майданчиків і підключенням до системи централізації та сигналізації)

Вам не доведеться зустрічатися з представниками Управління залізниці, всі узгодження і підписання проектів ми беремо на себе

04
Організація і ведення будівництва
Від якості зведення залізничного полотна залежить безпека пересування вагонів, терміни роботи шляху без капітального ремонту і навіть вартість поточного утримання під’їзної колії.

Власний парк необхідного обладнання та високий професійний рівень співробітників дозволяє будувати об’єкти будь-якої складності, забезпечити їх стабільність і тривалий термін служби.

05
Авторський нагляд за будівництвом
Всі етапи будівництва здійснюються в чіткій послідовності з проектом. За цим стежить проектний підрозділ, який розробляв проект. При виникненні непередбачених обставин, вони мають повноваження вносити зміни до проекту, і роблять це дуже оперативно.
06
Ведення виконавчої документації
Розробка оптимального положення залізничних колій з підбором матеріалів і проектуванням розташування всіх необхідних елементів і споруд (стрілочних переводів, глухих кутів, вантажно-розвантажувальних майданчиків і підключенням до системи централізації та сигналізації)
07
Здача об’єкта в експлуатацію

Зв'язатися з нами