[wpseo_breadcrumb]

Установка залізничних ваг

Щоб організувати безпеку руху комерційних складів по залізничній колії в межах певної ділянки, слід враховувати вагу вантажу, що перевозиться. Зробити це можливо за допомогою залізничних ваг.

Облаштування вагонних ваг

Якщо потрібно дізнатися, скільки вантажу перевозить вагон, необхідно зважити його порожным, а потім навантаженим. Різниця цих величин – це і є чиста вага перевезеного. Точність даних приймається лише в тому випадку, якщо установка залізничних ваг проведена правильно. Незважаючи на велику кількість моделей, конструкції сучасних ваговимірювальних пристроїв ідентичні:

  • Платформа – на неї припадає основне навантаження від вагона.
  • Тензодатчики – в стандартному виконанні їх чотири. Вони перетворять величину деформації, що надається з боку вагона, далі передають відповідний сигнал вимірювальній апаратурі.
  • Кабель канали – для зв’язку тензодатчиків з вимірювальною апаратурою.
  • Вимірювальна апаратура – оснащена мікропроцесорами, які оцифровують сигнал тензодатчиків з урахуванням сторонніх впливів (наприклад, температури повітря або вітрового навантаження).

Сучасне облаштування залізничних ваг дозволяє здійснювати зважування як в статичному, так і динамічному стані вагонів. Тобто в спокійному стані або під час пересування без відчеплення від загального складу. Додатково обладнання може визначати напрямок руху, нерівномірність навантаження і навіть ідентифікувати тип вагона. При правильному монтажі виключається будь-яке перевантаження, немає необхідності спеціальної перегонки складів на місце дії обладнання.

Монтаж залізничних ваг

  • Земляні роботи – підготовка грунту, організація насипу під фундамент.
  • Облаштування фундаменту.
  • Монтаж опалубки.
  • Облаштування вагонних ваг – металевої та електронної основи.
  • Випробування в будь-яких ситуаціях: вимірювання ваги порожнього і навантаженого вагона.

“Захід Шляхбудтранс” організовує монтаж вагонних ваг відповідно до норм і правил, що діють в Україні. Наша компанія гарантує оперативність, якість проведених робіт, що вдається реалізувати завдяки більш ніж 30-річному досвіду профільної діяльності. В даний час ми є одними з кращих на ринку залізничних послуг, входячи до трійки лідерів.

Заповніть онлайн-заявку, і наші інженери зв’яжуться з вами найближчим часом.

Оставьте нам вопросы и получите бесплатную консультацию